سقف متحرک چادری، پوشش سقف متحرک برقی، سقف برقی جمع شونده، سایبان برقی

قیمت سقف برقی متحرک

قیمت گذاری سازهای متحرک به دو عامل اصلی جنس پارچه و جنس سازه بستگی دارد.

در سازه چادری ارزان از پارچه ایرانی و آهن استفاده میشود و در سازه چادری دیگر، از پارچه ترکیه ای با آهن و فولاد استفاده میشود.

در سازه های خاص که معمولا مشتریانی خاص دارند از پارچه کشورهای اروپائی یا کره ای از فولاد ناب و یا استیل درجه یک استفاده میشود که این سازه های خاص قیمت بالائی دارند و بیشتر مورد سفارش رستوران ها و تالار های لوکس و سلطنتی استفاده میشود.

بیشتر مشتریان سقف متحرک چادری در ایران عمدتا رستوران ها و مراکز تجاری میباشند که برای این نوع مشتریان بسته به سفارششان از پارچه ترکیه ای و آهن و فولاد با پوشش رنگ الکترواستاتیک که زد زنگ است.

سازه های خاص دارای مقاومت و طول عمر بسیار بالایی هستند.

سازه های چادری متحرک فرق زیادی با سازه های ثابت دارند و به دلیل استفاده از موتور پنهان در سازه از پایه هایی خاص که دارای ناودانی هستند استفاده میشود و به همین دلیل قیمت بالاتری نسبت به سازه های ثابت دارند.

پیشنهاد میشود برای سازه هایی که در اماکن شخصی استفاده میشود به دلیل قیمت مناسب کل سازه از سازه های ثابت استفاده شود. و برای مراکز تجاری و رستوران ها از سازه های متحرک استفاده شود.

فول باکس

در سازه های چادری متحرک مدلی به نام فول باکس است که پارچه بازشو آن به اندازه ۳ متر است و طول آن بسته به سفارش مشتری بیشتر و طولانی تر میشود.

اندازه بازشونده آن همان ۳ متر بیشتر تجاوز نمیکند و موتور سازه متحرک در خود بدنه سازه پنهان است ولی اگر طول کار زیادتر شود باید از موتور های بیشتری در سازه استفاده شود.

هزینه نصب

هزینه نصب در تهران ۱۰ درصد قیمت کل سازه است. و در شهرهای دیگر ایران ۱۱ تا ۱۵ درصد از قیمت کل سازه میباشد.

برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *