سقف متحرک چادری طرح TW-22

پوشش غشائی مناسب مکان های لوکس

این طرح جزء طراح های خاص میباشد که بیشتر به منظور آلاچیق لوکس و سایبان حیاط و سایبان باغ استفاده میشود.

این سازه را میتوان در ابعاد گوناگون اجرا کرد و به دلیل مسطتیلی بودنش از هر ۲ طرف قابلیت باز و بسته شدن را دارد و سایه مناسبی را ارائه میدهد.

این پوشش غشائی و کامل تمامی محیط مورد نظر را میپوشاند و سایه کامل در روز و آسمانی زیبا و پر ستاره را درشب برای شما فقط با فشردن یک دکمه به ارمغان می آورد.

پارچه این سازه ضد آب و ضد حریق است و مقاومت بالائی در برابر انواع صدمات و حرارت دارد، جنس پارچه های مورد استفاده در این سازه پلی استر با روکش دو طرفه پی وی سی است که در رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه مشتری پیاده سازی میشود.

فلز بکار رفته در این سازه فولاد آب دیده ضد زنگ است که با رنگ کوره الکترواستاتیک کامل مشود، رنگ سازه به سفارش مشتری قابل تغییر است.

موتور بکار رفته در این سازه موتور قدرتمند اکسس است که به وسیله یک کنترل از راه دور فرمان پذیر است و به راحتی سایبان را باز و بسته میکند.

 گارانتی شرکت غشا

تمامی محصولات سازه چادری غشا شامل ۵ سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر شرکت غشا میباشد که هر زمانی به مشکل بر بخورید فقط با یک تماس با ما مهندسین و تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و نسبت به رفع نقص به وجود آمده اقدام مینمایند.

برای خرید با ما تماس بگیرید….