سقف متحرک چادری طرح Pergotenda 60

سقف متحرک چادری طرح Pergotenda 60

پوششی چادری مناسب برای اماکن سرپوشیده خاص

در این طرح سازه که جزء سازه های بزرگ به حساب میآید بیشتر به منظور پاسیو ، تالار ، سالن و اتاقک های متصل به ساختمان اصلی استفاده میشود دارای چند ستون بزرگ در جلو و ستون هائی در کنارها است.

در این مدل سازه میتوان با قرار دادن شیشه به عنوان دیوارها و نصب پرده و نورپردازی جلوه زیبا را به کل سازه بخشید و سقف این اثر دارای شیب ۶۰ درجه است که مانع جمع شدن آب روی آن میشود و پارچه تمیز باقی میماند.

این پوشش یکپارچه و کامل تمامی محیط مورد نظر را میپوشاند و سایه کامل در روز و آسمانی زیبا و پر ستاره را درشب برای شما فقط با فشردن یک دکمه ایجاد میکند.

پارچه این سازه ضد آب و ضد حریق است و مقاومت بالائی در برابر انواع صدمات و حرارت دارد.

جنس پارچه های مورد استفاده در این سازه پلی استر با روکش دو طرفه پی وی سی است که در رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه مشتری پیاده سازی میشو.

فلز بکار رفته در این سازه فولاد ضد زنگ است که با رنگ کوره الکترواستاتیک کامل مشود و ابن رنگ به سفارش مشتری شامل هر رنگی میباشد

موتور بکار رفته در این سازه موتور قدرتمند خارجی است که به وسیله یک کنترل از راه دور فرمان پذیر است و به راحتی پارچه را باز و بسته میکند.

این سازه شامل ۵ سال گارانتی بی قید و شرط ما و شامل خدمات پس از فروش دائمی ما میباشد.

هر زمانی به مشکل بر بخورید فقط با یک تماس با ما مهندسین و تکنسین های غشا در کمترین زمان ممکن، مهندسینمان را به محل شما رسانده و نسبت به رفع نقص به وجود آمده اقدام مینمایند

برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.