سقف متحرک چادری طرح Pergotenda 120

پوششی چادری مناسب استخر، باغ و ویلا

این طرح بیشتر برای محوطه های باز بخصوص مانند استخر و باغ ویلاها استفاده میشود، این سازه بیشتر به منظور آلاچیق خیمه ای استفاده میشود.

طرح این سازه دارای طرح خیمه ای در سقف است که ستون ها در اطراف قرار دارند و میتوان با قرار دادن پرده یا شیشه در بین دیوار ها جلوه خیره کننده ای به سازه بخشید
این پوشش یکپارچه غشائی و کامل تمامی محیط مورد نظر را میپوشاند و سایه کامل در روز و آسمانی زیبا و پر ستاره را درشب برای شما فقط با فشردن یک دکمه به ارمغان می آورد.

پارچه این سازه ضد آب و ضد حریق است و مقاومت بالائی در برابر انواع صدمات و حرارت دارد.

جنس پارچه های مورد استفاده در این سازه پلی استر با روکش دو طرفه پی وی سی است که در رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه مشتری پیاده سازی میشود و فلز بکار رفته در این سازه فولاد آب دیده ضد زنگ است که با رنگ کوره الکترواستاتیک کامل مشود و ابن رنگ به سفارش مشتری شامل هر رنگی میباشد.

موتور بکار رفته در این سازه موتور قدرتمند خارجی است که به وسیله یک کنترل از راه دور فرمان پذیر است و به راحتی پارچه را باز و بسته میکند.

ضمانت سازه چادری غشا

تمامی محصولات سازه چادری غشا شامل ۵ سال گارانتی بی قید و شرط ما و شامل خدمات پس از فروش دائمی ما میباشد که هر زمانی به مشکل بر بخورید فقط با یک تماس با ما مهندسین و تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و نسبت به رفع نقص به وجود آمده اقدام مینمایند.
میتوان بدنه اصلی این سازه را به هر رنگ و طرح دلخواه ویرایش نمود، چه طرح چوبی یا فلزی

برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید….