سقف متحرک چادری طرح Palladia

پوششی مناسب حیاط خلوت و پاسو و سایبان جلوی رستوران ها و ورودی ها استفاده میشود

در این طرح سازه ستون ها در جلو قرار دارند و سقف های فولادی آن بصورت یکدست و شیب بسیار کمی دارد که میتوان به راحتی هر تغییری در آن اعمال نمود و دارای استحکام و دوام بالائی است . این طرح بیشتر برای تراس و حیاط خلوت اجرا میشود .

این طرح در عین سادگی زیبائی خیره کننده ای دارد.

در این طرح سازه ستون ها در جلو قرار دارند و سقف های فولادی آن بصورت یکدست و شیب بسیار کمی دارد که میتوان به راحتی هر تغییری در آن اعمال نمود و دارای استحکام و دوام بالائی است . این طرح بیشتر برای تراس ها و حیاط خلوت های کوچک و متوسط اجرا میشود . این طرح در عین سادگی زیبائی خیره کننده ای دارداین پوشش یکپارچه و کامل تمامی محیط مورد نظر را میپوشاند و سایه کامل در روز و آسمانی زیبا و پر ستاره را درشب برای شما فقط با فشردن یک دکمه به ارمغان می آورد .

پارچه این سازه ضد آب و ضد حریق است و مقاومت بالائی در برابر انواع صدمات و حرارت دارد . جنس پارچه های مورد استفاده در این سازه پلی استر با روکش دو طرفه پی وی سی است که در رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه مشتری پیاده سازی میشود و فلز بکار رفته در این سازه فولاد آب دیده ضد زنگ است که با رنگ کوره الکترواستاتیک کامل مشود و ابن رنگ به سفارش مشتری شامل هر رنگی میباشد و موتور بکار رفته در این سازه موتور قدرتمند خارجی است که به وسیله یک کنترل از راه دور فرمان پذیر است و به راحتی پارچه را باز و بسته میکند.
این سازه شامل ۵ سال گارانتی بی قید و شرط ما و شامل خدمات پس از فروش دائمی ما میباشد که هر زمانی به مشکل بر بخورید فقط با یک تماس با ما مهندسین و تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و نسبت به رفع نقص به وجود آمده اقدام مینمایند

نکته : میتوان بدنه اصلی این سازه را به هر رنگ و طرح دلخواه ویرایش کرد ، چه طرح چوب و چه طرح طلائی یا نقره ای و غیره

با ما تماس بگیرید….