سقف متحرک چادری طرح Millenium

پوششی مناسب حیاط خلوت و پاسو و ورودی های ساختمان استفاده میشود

این طرح جزء سازه های پر کاربرد به حساب می آید و بیشتر برای تراس و حیاي خلوت استفاده میشود. این سایه بان به دلیل داشتن زیبائی در عین سادگی و سراشیبی بودنش باعث عدم جمع شدن آب روی آن میشود که این امر باعث طولانی تر شدن عمر آن می شود.
این پوشش یکپارچه و کامل تمامی محیط مورد نظر را میپوشاند و سایه کامل در روز و آسمانی زیبا و پر ستاره را درشب برای شما فقط با فشردن یک دکمه به ارمغان می آورد . پارچه این سازه ضد آب و ضد حریق است و مقاومت بالائی در برابر انواع صدمات و حرارت دارد .

جنس پارچه های مورد استفاده در این سازه پلی استر با روکش دو طرفه پی وی سی است که در رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه مشتری پیاده سازی میشود و فلز بکار رفته در این سازه فولاد آب دیده ضد زنگ است که با رنگ کوره الکترواستاتیک کامل مشود و ابن رنگ به سفارش مشتری شامل هر رنگی میباشد و موتور بکار رفته در این سازه موتور قدرتمند خارجی است که به وسیله یک کنترل از راه دور فرمان پذیر است و به راحتی پارچه را باز و بسته میکند.

این سازه شامل پنج سال گارانتی و ۱۵ خدمات پس از فروش ما میباشد که هر زمانی به مشکل بر بخورید فقط با یک تماس با ما مهندسین و تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و نسبت به رفع نقص به وجود آمده اقدام مینمایند

نکته : میتوان بدنه اصلی این سازه را به هر رنگ و طرح دلخواه شگل داد.

برای خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید