سقف متحرک چادری طرح Maestro

پوشش غشائی مناسب حیاط خلوت، پاسو، استراحتگاه

این طرح یکی از پرکاربردترین و خاص ترین سازه های چادری متحرک است که در بسیاری از طرح ها و پروژه ها مختلف استفاده میشود .

این سازه بیشتر شبیه آلاچیق با ۴ ستون است و در ابعاد مختلف تولید میشود که این امر باعث پوشش حداکثری فظای مورد نیاز می شود.

بیشتر سازه های شرکت غشا قابل تغییر و ویرایش به سبک و سلیقه و نظر مشتری میباشند.

این پوشش یکپارچه و کامل تمامی محیط مورد نظر را میپوشاند و سایه کامل در روز و آسمانی زیبا و پر ستاره را درشب برای شما فقط با فشردن یک دکمه به ارمغان می آورد . پارچه این سازه ضد آب و ضد حریق است و مقاومت بالائی در برابر انواع صدمات و حرارت دارد .

جنس پارچه های مورد استفاده در این سازه پارچه پلی استر با روکش دو طرفه پی وی سی است که در رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه مشتری پیاده سازی میشود و فلز بکار رفته در این سازه فولاد آب دیده ضد زنگ است که با رنگ کوره الکترواستاتیک کامل مشود و ابن رنگ به سفارش مشتری شامل هر رنگی میباشد و موتور بکار رفته در این سازه موتور قدرتمند خارجی است که به وسیله یک کنترل از راه دور فرمان پذیر است و به راحتی پارچه را باز و بسته میکند.

ضمانت محصولات سازه چادری غشا

تمامی محصولات شرکت غشا شامل ۵ سال گارانتی بی قید و شرط ما و شامل خدمات پس از فروش دائمی ما میباشد که هر زمانی به مشکل بر بخورید فقط با یک تماس با ما مهندسین و تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و نسبت به رفع نقص به وجود آمده اقدام مینمایند

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید ….