سقف متحرک چادری طرح Kubo

پوشش مناسب برای محیط های کوچک مستقل میباشد

این طرح بصورت اتاقک مستقل از ساختمان اصلی و بصورت فلزی در ستون ها و با دیوار های شیشه ای و سقف چادری متحرک باز و بسته شونده اتوماتیک ساخته میشود .

از این سازه میتوان به عنوان یک اتاقک کوچک یا بزرگ خصوصی در هر محیط عمومی و خصوصی پیاده سازی شود و حتی میتواند به عنوان یک رستوران یا غذاخوری و یا دفترکار اجرا شود
این پوشش یکپارچه و کامل تمامی محیط مورد نظر را میپوشاند و سایه کامل در روز و آسمانی زیبا و پر ستاره را درشب برای شما فقط با فشردن یک دکمه به ارمغان می آورد .

پارچه این سازه ضد آب و ضد حریق است و مقاومت بالائی در برابر انواع صدمات و حرارت دارد .

جنس پارچه های مورد استفاده در این سازه پلی استر با روکش دو طرفه پی وی سی است که در رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه مشتری پیاده سازی میشود و فلز بکار رفته در این سازه فولاد آب دیده ضد زنگ است که با رنگ کوره الکترواستاتیک کامل مشود و ابن رنگ به سفارش مشتری شامل هر رنگی میباشد و موتور بکار رفته در این سازه موتور قدرتمند خارجی است که به وسیله یک کنترل از راه دور فرمان پذیر است و به راحتی پارچه را باز و بسته میکند.

این سازه شامل ۵ سال گارانتی بی قید و شرط ما و شامل خدمات پس از فروش دائمی ما میباشد که هر زمانی به مشکل بر بخورید فقط با یک تماس با ما مهندسین و تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و نسبت به رفع نقص به وجود آمده اقدام مینمایند.

نکته : میتوان بدنه اصلی این سازه را به هر رنگ و طرح دلخواه ویرایش کرد ، چه طرح چوب و چه طرح طلائی یا نقره ای و غیره

برای سفارش این طرح با ما تماس بگیرید…..