سقف متحرک سنتی_سایبان متحرک چادری
 

درباره Mehler

نزدیک به یک دهه است که سیستم سازه های غشایی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد در صنعت ساختمان مورد توجه قرار گرفته است این سازه های کششی می توان به عنوان سقف چادری مناسب برای بنا ها از جمله سقف زمین بازی ، آلاچیق های پارچه ای ، سایبان پارکینگ ها ، سایبان پارک ها و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که این سازه ها با یک نورپردازی خاص میتوانند به عنوان المان فضای شهری مطلوب و شاخص و از همه مهمتر مدرن و لوکس جلوه گری کنند.

شرکت سقف متحرک Mehler به نمایندگی از چندین شرکت خارجی از جمله کشورهای آلمان ، فرانسه ، کره جنوبی ، سوئیس و ترکیه از سال ۱۳۸۶ در تهران اقدام به فعالیت نموده است . این شرکت با استفاده از مهندسین مجرب با سابقه اقدام به طراحی و اجرای انواع سازه چادری برای پروژه هایی از قبیل سقف پارچه ای ، سقف نورگیر مراکز خرید ، سایبان بهارخواب و تراسها ، آلاچیق پارچه ای و بسیاری موارد دیگر اقدام نموده است . این شرکت محاسبات کششی بسیار پیچیده ای را انجام داده که توسط گروه های نصاب این شرکت در تمام نقاط ایران برای اجرای سازه های چادری با موفقیت به اتمام رسانیده است.

شرکت سقف متحرک Mehler تمام تلاش خویش را جهت اجرای تمامی پروژه های دولتی و خصوصی در کمترین زمان و با بهترین مصالح چادری اعلام می دارد.

همچنین این شرکت از سال ۱۳۹۶ اقدام به تهیه ، تولید و اجرای انواع سایبان و سقف های متحرک با استفاده از جدیدترین متریال موجود نموده است و این شرکت توانسته است در کمترین زمان ممکن بیشترین و بهترین سقف های متحرک چادری را در بسیاری از شهرهای کشور برای انواع رستوران ها، کافه ها ، استخر و برای بسیاری از پروژه های دیگر پیاده سازی و اجرا نماید.

امید داریم روزی ما بر بلندای قله شکوه و افتخار بایستیم و فریاد بزنم که ما همیشه توانستیم و همچنان پر قدرت مثل همیشه ادامه میدهیم.

سقف متحرک برای مهمانی_سقف متحرک تمام برقی سالن_سقف متحرک برقی نمایشگاه_سقف متحرک لوکس نمایشگاه_سقف متحرک کنترلی نمایشگاه